nuru masaż warszawa masaż erotyczny warszawa masaz warszawa

Nuru Masaż - masaż erotyczny Warszawa

"NURU" pochodzi z języka japońskiego i oznacza wyraz "śliski". Podczas Masażu Nuru używa się specjalnego żelu, który wykonany jest z głęboko porośniętych wodorostów. Jest on niezwykle śliski i gładki, gdy stosuje się go na skórę, podczas gdy masażystka Nuru będzie pocierać całe swoje Wilgotne ciało o... Całego Ciebie. 

Żel ten zapewnia detoksykację organizmu, co czyni go doskonałym lekiem ziołowym ciała. Skóra wchłania minerały zawarte w Nuru Żel które są istotne dla przywrócenia jej witalności. Te minerały ułatwiają rozproszenie lokalnych złogów tłuszczu zapewniając miękki, świeży i zdrowy wygląd skóry. Nawilża i chroni suchą skórę . W Japonii Nuru MASAŻ jest bardzo popularny. Każdy dorosły Mężczyzna powinienem sam wypróbować Jego odprężający powiew

JAK NURU MASAŻ WYGLADĄ U NAS

Możesz liczyć na całkowite rozluźnienie i odprężenie. Jeśli będziesz chciał możesz się zapoznać z Nami podczas słuchania muzyki oraz popijając jakiegoś dobrego Drinka. 

Przejdziemy Następnie do Najważniejszego Pomieszczenia. Miejsca w Którym wydarzy się Wspaniała Przygoda.
Tam Masażystka usiądzie na Twoich Pośladkach i zacznie Relaksacyjną Zabawę, która potrwa do Momentu aż Poczujesz się Wyjątkowy.
Dalszą część zostawiamy Twojej Wyobraźni...........albo Przyjdź i Sam się Przekonaj co dalej się wydarzy. 
 
masaz erotyczny warszawa


Salon Masażu Erotycznego Nuru
ul. Grójecka, Warszawa
tel.:517 985 912

Nasze Masażystki

KajaNuru Masaż,
Masaż Erotyczny Warszawa
Serdecznie Zapraszamy!